kdo jsme?

O nás

Naše společnost ACHUM Drive s.r.o. se zabývá sdílenou dopravou. Smluvní přepravě osob se věnujeme již řadu let. Nabízíme nadstandardní služby s příjemnou obsluhou a za rozumnou cenu. Od jiných firem se lišíme i tím, že dáváme pracovní příležitost znevýhodněným lidem. Proto mezi našimi profesionály najdete řidiče z řad neslyšících, kteří se dorozumívají znakovým jazykem. Náš vozový park není starší dvou let a o vozidla je pravidelně pečováno.

Firma má svoji chráněnou dílnu, kde pracují na různých pozicích velmi šikovní pracovníci z řad OZP. Mezi ně patří řidiči, myči aut a baliči různých produktů. V administrativě pak zaměstnává IT profesionály, webmastery, grafiky a adminitrativní pomocníky. Jejich práce spočívá ve vedení internetových stránek, správě sociálních sítí (facebook, instagram), sdílení aktualit, šíření propagačních materiálů a tvorbu internetového časopisu firmy. Naše chráněná dílna má svůj IT tým, který udržuje v chodu internetovou správu firmy, její propagaci a vývoj. ACHUM Drive s.r.o. provozuje rovněž značku ACHUM Truck Solutions.

ACHUM Truck Solutions nabízí nákladní vozidla pro stavebnictví jako je: domíchávač betonu, autočerpadlo na beton, třístranný a zadní sklápěč, valník s hydraulickou rukou nebo hákový nosič kontejnerů. Mezi doplňkové služby patří: zajištění financování, vozidlo na protiúčet, registrace a dovoz na místo určení.

Přístup k zákazníkům

Naším úkolem je zajistit co nejlepší služby pro Vás, zákazníky.

Díky širokému zaměření jsme schopni zajistit rozsáhlé množství kvalitních služeb. Od přepravy osob po IT služby.

Naše hodnoty

Pro naše zaměstnance vytváříme příjemné pracovní prostředí, aby se na pracovišti cítili co nejlépe.